Ребёнок порвал паспорт, куда обращался, и что при себе иметь?! Штраф, протокол?
Здравствуйте Дарина!
КУАП
Стаття 197. Проживання без паспорта
Проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування —
тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Стаття 198. Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності
Умисне зіпсуття паспорта чи недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату —
Вам нужно обратиться к участковому чтобы он составил протокол а потом в ФМС