Кропивницкий, 13.06.2016, 15:04

Чи може донька 17 років отримати допомогу на поховання від ФСС від працівника ТОВ ЗБМ, якщо мама не пенсіонерка?

Вопрос №10793552 из г. Кропивницкий
опубликован 13.06.2016, 15:04
Померла мама. Працівик ТОВ ЗБМ доньці 17 років чи може отримати допомогу на поховання за рах ФСС куди звернутися мама не пенсіонер на момент смерті 50 років.
Лучший ответ
Рекомендуется

Здравствуйте Марина!

Можете обратиться в профсоюзную организацию по месту бывшей работы мамы или в управление труда и соцзащиты.

13.06.2016, 15:53
Оценка автора вопроса:
Извините, но Вы не поняли мой вопрос.

допомога на поховання за рахунок Фонду соціального страхування

13.06.2016, 16:05

1).На многих предприятиях в колдоговорах предусмотрены средства на похороны сотрудников - это профсоюз.

2)за рахунок Фонду соціального страхування

.Згідно зі ст. 20 Закону № 1105 за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності надаються лише такі види матеріального забезпечення та со¬ціальних послуг:

• допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

• допомога по вагітності та пологах;

• допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

13.06.2016, 16:19