Донецк, 15.06.2016, 13:46

Товар куплен по карточке в гипермаркете. Делаю возврат товара. Имею ли я право получить деньги за товар наличными? Украина.

Вопрос №10809166 из г. Донецк
опубликован 15.06.2016, 13:46
Товар куплен по карточке в гипермаркете. Делаю возврат товара. Имею ли я право получить деньги за товар наличными? Украина.
Лучший ответ
Рекомендуется

Ukraine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.06.2016, 14:07

Вы можете выбрать юриста Вашей страны, воспользовавшись поисковиком сайта.

15.06.2016, 14:10

На усмотрение продавца.

15.06.2016, 13:49
Оценка автора вопроса:
Извините, но Вы не поняли мой вопрос.

Нет, вам переведут деньги в течение 3 рабочих дней на карту

15.06.2016, 13:51
Оценка автора вопроса:
Извините, но Вы не поняли мой вопрос.

Здравствуйте Наталья!

Можете получить обратно деньги при соблюдении требований закона

Закон Украины "Про захист прав споживачів"

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

15.06.2016, 17:56
Оценка автора вопроса:
Ответ не по существу вопроса.

Ukraine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.06.2016, 14:07

Вы можете выбрать юриста Вашей страны, воспользовавшись поисковиком сайта.

15.06.2016, 14:10