Статус сина після закінчення медуніверситету - ризик призову на строкову службу 30 червня?
Здравствуйте Галина!
Вашего сына не призовут потому что он имеет право на отсрочку согласно части 8 ст. 17 Закона Украины «О воинской обязанности и воинской службы»
«Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу
1. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
{Частина перша статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1169-VII від 27.03.2014, № 116-VIII від 15.01.2015}
8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:
в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або без відриву від виробництва.»