Как изменить свидетельство о рождении, если на маму записан ее сын?

Можно ли переделать свидетильство рождения если мама записала сина на себя какие нужни документи штоб син бил записан наменя всвидетилсти рождения.

Лучший ответ

Добрый день.

Оспорить материнство можно в судебном порядке.

Стаття 139 СКУ. Спір про материнство

1. Жінка, яка записана матір'ю дитини, може оспорити своє материнство.

2. Жінка, яка вважає себе матір'ю дитини, має право пред'явити позов до жінки, яка записана матір'ю дитини, про визнання свого материнства. Оспорювання материнства не допускається у випадках, передбачених частинами другою та третьою статті 123 цього Кодексу.

3. До вимоги про визнання материнства встановлюється позовна давність в один рік, яка починається від дня, коли особа дізналася або могла дізнатися, що є матір'ю дитини.

Спасибо за объяснение!

Здравствуйте.

Необходимо ваше совместное (матери ребенка и вас) заявление в загс.

Владимир надо вам обоим обратиться в загс с заявлением о признании ребёнка.