Какой штраф за невовремя поненяний паспорт в связи з замужеством.
Здравствуйте Маша!
Согласно ст. 197 Кодекс Украины об административных нарушениях вначале следует предупреждение, если Вы в течении года после первого нарушения не поменяете паспорт тогда штраф от одного до трёх не облагаемых минимумов доходов граждан.
«Стаття 197. Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання
Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання -
тягнуть за собою попередження.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
{Стаття 197 із змінами, внесеними згідно із Законами № 296/95-ВР від 11.07.95, № 55/97-ВР від 07.02.97, № 2342-III від 05.04.2001, № 1276-VI від 16.04.2009; в редакції Закону № 888-VIII від 10.12.2015}»