Чоловік з наміром розлучення через спадщину - як захистити свої права та спільно набуте майно
Чоловік подав на розлучення я проти. Причина він після смерті батька отримає спадщину в жовтні і ради того щоб я не мала ніяких прав готов розлучитися. Він наркоман зараз в залежності. Як вірно поступити щоб не розлучитися а якщо і так то не вийшло що весь мій час потрачений на нього і доглядання його діда був марних. У нас є спільно куплені майно гараж.
Если муж подал в суд на развод и не передумает в ходе рассмотрения дела судом, то практически 100% вас разведут. Имущество, приобретенное в браке, делится между супругами поровну.
Выберите юриста Вашей страны через поисковик сайта, Танч