Можливість утримування інваліда 1 групи за договором довічного утримування та отримання його майна зі згоди опікунської ради

Якщо я є опікуном інваліда 1 групи чи можу я його утримувати за договором довічного утримування до смерті щоб отримати після цього його майно. Виключно зі згоди опікунської ради. Дякую.

Лучший ответ

Стаття 68. Правочини, які не може вчиняти опікун

1. Опікун, його дружина, чоловік та близькі родичі (батьки, діти, брати, сестри) не можуть укладати з підопічним договорів, крім передання майна підопічному у власність за договором дарування або у безоплатне користування за договором позички.

2. Опікун не може здійснювати дарування від імені підопічного, а також зобов'язуватися від його імені порукою.