Можливість отримати амністію для особи, яка відбуває покарання за статтю 185 частину 2 і 3, а також за статтею 71, і має троє малолітніх дітей
Мій син на даний час відбуває покарання за ст.185 ч.2 + ст 71 / за ст.185 ч.3/ призначено покарання 4 роки і 2 місяці. Фактично відбув 1 рік 5 міс 22 дні плюс 3 міс по закону Савченко. Має троє малолітніх дітей. Чи може він попасти під амністію 2016 року. і що для цього потрібно. Адже попередня ст.185 ч.3 це тяжкий злочин. Чи впливає він на теперішню судимість за якою відбуває покарання ст.185 ч.2, Напишіть подробніше.
Может пускай подает документы