Ст.185 п.3,ст.71 срок 4 роки. Вирок вступив силу 06.11.2012 чи підлягає засуджений під амністію 2014 року.

Лучший ответ

попадает, но под ст.6

Выдержка

Стаття 6. Скоротити наполовину невідбуту частину покарання засудженим, що відбувають покарання у виді позбавлення волі на певний строк, та інші покарання, не пов’язані з позбавленням волі, які не підлягають звільненню від відбування покарання на підставі статей 1-5цього Закону.