Скажите пожалуйста, может ли учитель быть заведующим в ДНЗ, если нет стажа работы в ДНЗ.
Здравствуйте Ирина!
Завідувач ДНЗ повинен мати відповідну повну вищу педагогічну освіту.
Вимоги до посади керівника ДНЗ передбачені в п. 2 ст. 31 Закону України "Про дошкільну освіту":
2. На посаду керівника дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності призначається особа, яка є громадянином України, має відповідну вищу педагогічну освіту не нижче освітнього кваліфікаційного рівня "спеціаліст", стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.
Следовательно, учитель без высшего образования и стажа работы в ДНЗ не может быть назначен на должность заведующего.