Менин до сум кредит алан эле ал толонгон чек кагаздарын жоготуп коду ЭМИ не килиш кряк.
Менин досум кридит алган эле ал толонгон чек кагаздарын жоготуп койду Эми не килиш керек.
Лучший ответ
Бири-биздин бул жерде бекен айтканда киргизкие юристер, алар сага жардам бере, пиши жакшы орус болсо, хочешь албетте, бирок можешь ар кандай.