Попадает под амнистию ст 185 часть 3 в 2017
Стаття 4. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, засуджених за умисні злочини, за які законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк не більше десяти років, якщо на день набрання чинності цим Законом вони відбули не менше половини призначеного строку основного покарання.
Только данный Закон еще не вступил в силу, его должен подписать Президент и затем он должен быть напечатан в официальном печатном органе.