Діагноз монорхізм і атрофія яєчка - чи придатний я до військової служби?
В мене від народження діагностували ЛІВОБІЧНИЙ КРИПТОРХІЗМ, на даний час мені 34 р. під час необхідності приписики в військоматі проходив медичну комісію, направили з даним діагнозом на обстеження в районну лікарню.. там за результатами УЗД підтвердили діагноз - лівобічний крипторхізм і відповідно непридатність до військ. Служби. АЛЕ головний лікар призовної комісії направив на ПЕРЕГЛЯД рішення в обласну лікарню мотивуючи тим що "яєчно не візіалізується" при тому рекомендували хірургічне втручання. На питання..1.чому якщо не візуалізується мені написали таки не МОНОрхізм (відсутність яєчка) а КРипторхізм не відповів...і відповідно 2.чому якщо МОнорхізм потрібно оперувати?.. так само тиша... При повторному огляді в обл. лікарні таки пишуть МОНорхізм (відповідно придатність до військ. Служби) АЛЕ написали що наблюдається семенний канал і зазначили що яєчко атрофоване. Що черевато можливістю переродження даного каналу в ракову пухлину... при тому що я періодично відчуваю болі в черевній порожнині...в мене питання чи з даним діагнозом Правобічний монорхізм і атрофія лівого яєчка придатний я до військ. Служби. Дякую.. відповідь можете надіслати на ел.адресу apple.84@mail.ru
Лучший ответ
Що черевато можливістю переродження даного каналу в ракову пухлину... при тому що я періодично відчуваю болі в черевній порожнині...в мене питання чи з даним діагнозом Правобічний монорхізм і атрофія лівого яєчка придатний я до військ. Служби. Дякую.. відповідь можете надіслати на ел.адресу apple.84@mail.ru:
Вопрос изложите на русском языке - это Российский сайт и мы не знает Украинского языка.
Добрый день, уважаемый Костя
это юридический сайт а не сайт медицинский, обратитесь к врачам.
Удачи Вам и вашим близким.