Каланчак, 08.02.2017, 09:45

Селищна рада відмовилась прийняти Гаврилівську школу естетичного виховання до комунальної власності - хто повинен забезпечувати фінансування?

Вопрос №12119003 из г. Каланчак
опубликован 08.02.2017, 09:45
28 грудня 2016 р.Каланчацька районна Рада прийняла рішення про реорганізацію та передачу Гаврилівської школи естетичного виховання районной ради Херсонської області та ії майна із спільної власності теріто-ріальних громад Каланчацького району у комунальну власність Каланчацької селищної ради Херсонської області. Селищна рада відмовилась прийняти цей комунальний заклад до терітори-альної селищної громади у зв'язку з тим, що засновником закладу є районна рада, попереднього рішення Каланчацькою селищною радою про надання згоди про прийняття цієї школи до комунальної власності не приймалося, акта риймання-передачі не має.До відома повідомляю, що з 01.01.2017 року заклад не фінансується, зар.плата прцівникам не виплачується чім порушу-ються права закона України про оплату праці.Рай. рада і селищна рада фінансувати заклад відмовляються, районний фінансовий відділ заявляє що ми зовсим виключени з мережі. Хто повинен нас фінансувати?
Лучший ответ
Рекомендуется

Районная Рада нас передала до селищной громады, а последняя нас не приняла. Мы повисли

в воздухе. Районны.

08.02.2017, 13:16

Добрый день, уважаемый Николай

Значит селищна громада не выполняет решение районной рады, обратитесь в суд

Удачи Вам и вашим близким!

08.02.2017, 13:17

Добрый день, уважаемый Николай

Вас должен содержать орган у которого вы находитесь на балансе. Обращайтесь к администрации города, районо.

Удачи Вам и вашим близким!

08.02.2017, 09:58

Районная Рада нас передала до селищной громады, а последняя нас не приняла. Мы повисли

в воздухе. Районны.

08.02.2017, 13:16

Добрый день, уважаемый Николай

Значит селищна громада не выполняет решение районной рады, обратитесь в суд

Удачи Вам и вашим близким!

08.02.2017, 13:17