Комунальне підприємство подало в суд на стягнення заборгованості за надані послуги на особу, яка не проживала або була зареєстрована в будинку
Комунальне підприємство звернулося до суду про стягнення заборгованості за договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та інших комунальних послуг. Звернене стягнення було на сина покійної, який там не проживав і ніколи там не був зареєстрований.
Це відповідає законові, оскільки не важливо, де він проживає, важливо, що він є власником квартири.
Спасибі.
Виктор если задолженность была свыше 3 лет то коммунальное предприятие не право так как срок исковой давности прошел.И надо отстаивать эту позицию в суде