Как быть, если друг не возвращает деньги за кредит?
Саламатсыз ба! Меним есимим Надежда. Меним дос кызым, коршисине кредит алып берген 900 мын тг. айлыгынан устайтын кылып айына 62 мын тг. Енди сол корщиси толемей отыр. Не шара колданса болады? Ответ кутем сизден.
Лучший ответ
Амансызба Надежда! Кайран. Карыз алушы озiнiн мiндеттемелери бойынша озi жауапкершiлiгiн котередi. Не нужно было на себя договор оформлять, ничего уже не поделать. Сотка жугiнуга да пайдасы жок ендi. На будущее - если хотите, чтобы ответ на вопрос был дан на Казахском языке, в пометке "страна" в своем профиле поставьте "Казахстан".