Заголовок - Нужна помощь с выплатой задолженности по кредиту
Сэлематсызба! Мен Мурзагалиев Едильбай 2013-ши жылдын наурыз айында жумыстасым Суйеуова Жанаргулге оз отиниши бойынша 250000 мын тенге колеминде несие/кредит\ алып берген болатынмын. Енди сол карызды осы кезге дейин эртурли сылтаулар айтып толемей келеди. Банк кызметкерлери, просрочкада екенимди айтып, кунде телефон согып тыныштык бермейди.. Сонгы кезде, жалакымды арестке коятыны жайлы ескертуде. Жалакымды арестке койган жагдайда, отбасымды калай асыраймын. Уйде озимнен баска жумыс жасайтын адам жок. Балдарымнын бэри мектеп жасындагы - окушылар. Менин кателигим - акша алып берер кезде, Ж.Суйеуованын колынан кол-хат алып калмаганым болып отыр. Сиздерден комек сурай отырып, баскаша кредитти толеттиретин жолы болса, комек колын созуларынызды сураймын. Менин байланыс телефоным - 87782635726 Атырау облысы Жылой ауданы Кулсары каласынан - Едильбай Мурзагалиев E-mfil - y87782635726@gmail.com
Лучший ответ
Аман есенсизбе. Окиништи, бирак осы кредит синзин атынызда ресимдеген себептен дэл сиз толеуге карызсыз, заёмщик болып. Банкка реструктуризация туралы заявление жиберерге кенес беремин
Благодарю Вас за полезную консультацию!