Правомірність дій голови місцевого загального суду щодо призначення судді після закінчення його п\'ятирічного строку

Помогите, пожалуйста, решить задачу: У судді місцевого суду Г. 30 червня завершився 5-річний строк призначення його вперше на посаду. Враховуючи це, голова суду видав розпорядження, згідно з яким на період до вирішення питання про призначення судді Г. безстроково доручив йому розгляд справ лише про адміністративні правопорушення. Які повноваження має голова місцевого загального суду? Оцініть правомірність дій голови суду стосовно судді Г.? Яким є порядок обрання судді, п’ятирічний строк повноважень якого завершився, безстроково?
Лучший ответ

Доброго времени суток, Лена.

Учебные задачи решаются на платной основе. Вы можете обратиться в личной переписке к любому юристу сайта.