Чи має голова гаражно-будівельного кооперативу право представляти кооператив у суді без довіреності? Та яке рішення повинен прийняти суд?
Дайте, будь ласка, розширену віповідь. До суду звернувся голова гаражно-будівельного кооперативу «Промінь-3». З позовом від імені ГБК про стягнення з члена кооперативу Ощипко суми в 2000 грн. відшкодування збитків, унаслідок порушення правил користування електроприладами. Голова ГБК у судовому засіданні пояснив, що виступає в справі без довіреності, оскільки він є головою кооперативу і додаткового підтвердження його повноважень на ведення в суді не треба.
Чи правильна позиція голови ГБК? Яке рішення повинен прийняти суд?
Девушка, вам задачи даются для того, что бы Вы учились сами, а не просили что бы за вас учился кто-то другой.
Решение правовых задач осуществляется на платной основе.