Я не могу платить алименты ребенку от первого брака, так как женился второй раз и жена ждет ребенка, что мне делать?

Лучший ответ

Стаття 192. Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

Если ребёнок ваш вы обязаны платить алименты на его содержание, таков закон. Не будете платить, взыщут в судебном порядке.