Недоплата за світло - чому відключають, а переплата не компенсується?
Матільда, якщо не доплатили, це пагано, якщо переплатили, то нема чого переживати, різниця нікуди не дінеться, піде на другий місяць.
С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!
Здравствуйте! Это русскоязычный сайт. Юристы работают на русском языке. Поэтому и нужно задавать вопросы на русском языке. Удачи и добра!
Все залежить від того яка сума заборгованості. Крім того, мають спочатку попередити письмово. Стосовно переплати - так повинні зарахувати в майбутні періоди. Уточніть чи потрібно для цього додатково писати заяву.