Як написати заяву на отримання справки про відсутність отримання аліментів після розлучення?
Скажіть будь ласка, як правильно написати заяву на субсидію: Я при розлучені не подавала на аліменти, а мені потрібна справка що я не отримую аліменти. Як правильно написати?
Лучший ответ
Скажіть будь ласка, як правильно написати заяву на субсидію:
У нас РОССИЙСКИЙ САЙТ, уважайте юристов, пишите по русски.