Як правильно написати заяву до суду про зменшення розміру аліментів у зв\'язку з наявністю додаткової фінансової відповідальності
Вiтаю! Пiдкажiть будь ласка, як правильно написати заяву до суду про зменшення розмiру алiментiв. Чоловiк мае вiд першого шлюбу повнолiтню дитину, яка продовжуе навчання, на нього платить 1/4, на другу дитину вiд другого шлюбу 1/6, та буде суд на мое утримання (дитинi 4 мiсяцiв)
Ця заява так і називається : Позовна заява про зменьшення розміру аліментів.
Подається до суду за місцем проживання позивача або відповідача. Просите зменьшити розміри і викладаєте в зв'язку із якими обставинами. Підписуєте, ставите дату і направляєте до суду.
Додам, пошукайте в пошуковиках або ж замовляйте в юристів. Складання документів виходить за межі безкоштовності.