Обухов, 08.03.2017, 00:42

Чи має комендант право втручатися в особисте життя студента з багатодітною родиною і негативно впливати на нього?

Вопрос №12254530 из г. Обухов
опубликован 08.03.2017, 00:42
Чи має право чоловік коменданта заходити в кімнату і влаштовувати розбір польотів з студентом із багатодітної родини, справляти тиск на нього і недоброзичливо говорити про його матір,що мовляв мати твоя подала скаргу на його дружину за неправомірні дії,але він замість « вибач» виправдовува с в ою дружину.
Лучший ответ
Рекомендуется

І таке питання чи має право вихователь гуртожитку збирати дублікати ключів і перевіряти порядок в кімнатах коли студентів немає на місці? Бо від деяких кімнат у вихователя відсутні ключі і вона заставляє їх віддавати їй ключі або залишати незамикнуті кімнати щоб вона в любий час могла прийти і перевірити порядок 2). А також чи має право вихователь в присутності студентів відкривати шкафи де лежать їхні особисті речі? Дякую.

08.03.2017, 17:52

Добрий день, Галина.

Мова, я так розумію, йде про кімнату в гуртожитку. Ні, такого права він не має. Ваше питання більше навіть не юридичної, а міжособистісного, морального характеру. Дайте, будь ласка, більше інформації. У чому Ви ще бачите порушення?

08.03.2017, 01:55

Дані моменти повинні бути відображені у внутрішніх положеннях гуртожитку. Комендант гуртожитку не має права відкривати двері і самовільно входити в кімнати студентів в їх відсутність. Також питання з оглядів шаф з особистими речами студентів. Вважаю, це неправомірно і є підстави для звернення в деканат факультету і до ректора.

08.03.2017, 18:32

Дякую за відповідь.Мене цікавить питання чи порушив права дитини чоловік виховательки гуртожитку коли зайшов до дитини в кімнату і почав дитині недоброзичливо говорити в адресу його матері ,підриваючи авторитет матері в очах дитини втягуючи йсина в дорослі питання,і нахабно виправдовуючи свою дружину свою мовляв її викликають тепер мовляв як 16 річну дівчинку із за заяви твоєї матері,я теж можу куди завгодно звернутись і написати заяву на твою матір...»

08.03.2017, 17:37

У цьому питанні повинна розібратися прокуратура. Втягувати неповнолітньої дитини в конфлікт дорослих абсолютно незаконно.

08.03.2017, 18:26

І таке питання чи має право вихователь гуртожитку збирати дублікати ключів і перевіряти порядок в кімнатах коли студентів немає на місці? Бо від деяких кімнат у вихователя відсутні ключі і вона заставляє їх віддавати їй ключі або залишати незамикнуті кімнати щоб вона в любий час могла прийти і перевірити порядок 2). А також чи має право вихователь в присутності студентів відкривати шкафи де лежать їхні особисті речі? Дякую.

08.03.2017, 17:52