Чи має комендант право втручатися в особисте життя студента з багатодітною родиною і негативно впливати на нього?

Чи має право чоловік коменданта заходити в кімнату і влаштовувати розбір польотів з студентом із багатодітної родини, справляти тиск на нього і недоброзичливо говорити про його матір,що мовляв мати твоя подала скаргу на його дружину за неправомірні дії,але він замість « вибач» виправдовува с в ою дружину.

Лучший ответ

І таке питання чи має право вихователь гуртожитку збирати дублікати ключів і перевіряти порядок в кімнатах коли студентів немає на місці? Бо від деяких кімнат у вихователя відсутні ключі і вона заставляє їх віддавати їй ключі або залишати незамикнуті кімнати щоб вона в любий час могла прийти і перевірити порядок 2). А також чи має право вихователь в присутності студентів відкривати шкафи де лежать їхні особисті речі? Дякую.

Добрий день, Галина.

Мова, я так розумію, йде про кімнату в гуртожитку. Ні, такого права він не має. Ваше питання більше навіть не юридичної, а міжособистісного, морального характеру. Дайте, будь ласка, більше інформації. У чому Ви ще бачите порушення?