Как лишить родительских прав бывшего мужа, если ребенок не его - сложности и возможные решения
Стаття 129. Спір про батьківство між чоловіком матері дитини та особою, яка вважає себе батьком дитини
1. Особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з іншим чоловіком, має право пред'явити до її чоловіка, якщо він записаний батьком дитини, позов про визнання свого батьківства.
2. До вимоги про визнання батьківства застосовується позовна давність в один рік, яка починається від дня, коли особа дізналася або могла дізнатися про своє батьківство.
Добрый вечер. Оснований для лишения родительских прав у вас нет. Пусть настоящий отец ребёнка обращается в суд и оспаривает отцовство на ребёнка. Нужно будет делать ДНК экспертизу.