Питання прямого підпорядкування родичів в лікарні - правомірність переведення на інше місце роботи згідно закону про корупцію
В мене запитаннящо до прямого підпорядкування родичів. Ситуація така, мій батько завідуючий відділеням в лікарні. Я в цьому відділенні теж працюю (династія). Наш головний лікар сказав що згідно закону про корупцію так не мае бути і хоче переводити мене на інше місце роботи, але як що це так тоо в усіх лікарнях України. інститутак треба просто половину звільнити з роботи. Підскажіть. Чи правий наш керівник. На які ст. Чи закони мені опиратися. Щоб йому протистояти. Дякую.
Лучший ответ
Головний лікар правий, не можуть працювати родичі в безпосередньому підпорядкуванні. Вам дійсно потрібно перевестись. Стосовно інших - а це що вирішить Вашу проблему? Можете повідомити про відомі Вам факти компетентні органи, якщо стане легше.
Добрый день, уважаемая, Ольга
Вам потрібно перейти до другого відделення ЛПУ і питання буде закрите.
Удачи Вам и вашим близким!
,
Извините, но Вы не поняли мой вопрос.