Где взять дубликат ордера на квартиру с 1966 г Украина.
В державному архіві дніпровської області.
Державний архів Дніпропетровської області
Адреса: вул. Михайла Грушевського, 89 (будівля 1), м. Днiпро, 49069 (адміністрація);
вул. Князя Ярослава Мудрого, 10 (будівля 2), м. Днiпро;
Тел.: (056) 732-49-69 (приймальня), 732-49-68 (стіл довідок);
Факс: (056) 732-49-69
E-mail: archive_dp@arch.gov.ua.
Виконуюча обов'язки директора: Легостаєва Олена Олександрівна
Транспорт: будівля 1 - трам. № 12 (проїзд з площі Старомостової (біля залізничного вокзалу)
до зуп. "вул. Ігоря Сікорського");
будівля 2 - трам. № 1 (проїзд з Вокзальної площі до зуп. "Театр опери та балету")
Час роботи: понеділок - четвер 9:00 - 18:00, п'ятниця 9:00 - 16:45
Можете запросить в городском архиве по месту выдачи ордера. Пишите письменно заявление-запрос. Удачи Вам и всего хорошего.