Проблема с регистрацией - Как организовать встречу с соседями, чтобы решить вопрос суда?
Асалаумалеикум мен иски нафар болам бор хозирда ерим мен билан ажрашмокчи суд 6 ои мухлат берди еримни уййдагилар мани руйхатдан чикиб кетишимни сураяпти болларим 2 гурух ногирон кандай чо раз курса болади.
Лучший ответ
Сиз руйхатдан чиқишга рози булманг. Улар сизни уйдан чикариш тугрисида судга мурожаат килишса, судда узингизни химоя килишга имкониятингиз бор.
То что нужно. Спасибо!
Здравствуйте.
Каждому гарантируется право на получение квалифицированной юридической помощи
Пишите по - русски. Подробнее по ситуации.
Спасибо, Вы мне очень помогли!