Помилкова купівля - Чи слід звертатись у поліцію у разі спору про походження придбаної речі?
В мена така ситуація,я півроку назад тургував на ринку, підходять домене двоя хлопців,і кажуть в нас є сварка нова ще в клійонці,купіть бо срочно треба гроші,я позвонив дружині вона пренесла гроші ми разом нанеї глянули і рішили взяти. А тут недавно в мене попросив брат сварку я дав,і там його сусід побачив її і каже шо то його... Що в нього рік назад вкрали кучу інструмента на тисячу доларів і там була ця сварка..і тепер він звонить і лякає мене шо я,попав і шо єслі я невідам йому гроші за весь інструмент то він заяве в міліцію і мене посадять... а я того інстррументу крім сваркі небачів...що мені робити?іти в міліцію хай розбераюця чія вона..? Я заплатив за неї і світка маю шо купив, а він хоче списати на мене все. що робити?
Лучший ответ
Привіт
нічого не робити, ви є добросовісним набувачем інструменту, ви його не крали, коли купували не знали, що воно було вкрадено, Вам продали його як своє власне. Наполягайте на своєму.
успіхів Вам і всього самого доброго.