Seeking Legal Representation in Lithuania - How Can I Secure the Services of Attorney Kochegarov Alekcandr Grigorievich?

I'm Peter from the USA state California.I found attorney in city Vilnius LT . How can I get this guy Kochegarov Alekcandr Grigorievich to be my representative in the Lithuanian court ? Thank you.
Лучший ответ

Если Вы уже нашли адвоката, то должны знать его контактные данные. А если Вы их не знаете, значит Вы его еще не нашли. Пожалуйста.

If You have a lawyer already, you should know their contact information. But if You don't know them, then You do not yet found. Please.

Мне не понравился Ваш ответ!

Вам необходимо оформить доверенность на представительство Ваших интересов в Литве, согласно литовскому законодательству.

Ответ не по существу вопроса.