Суд - розгляд просьби батька щодо отримання прав на виховання спільної доньки
Розвівся 5 місяців назад у нас є спільна донька якій 2.4 годіка але дитини мені не дає я подав до суду з проханням щоб дитину давала мені з пятниці 6 вечера по неділю до 3 годин дня може може суд визнати мої вимоги якщо бивша жінка з цим не согласна?
Васілій. Ви звернулися до суду про встановлення порядку спілкування з дитиною. Суд прийме до уваги Ваші вимоги та заперечення бившої жінки. В інтересах дитини і буде прийняте рішення.
С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого хорошего исхода дела.
Если решением суда будет установлен именно такой порядок общения с ребенком, то, естественно, Ваши требования будут удовлетворены.