Чи можна подати на визнання дитини в суд без паспортних даних батька?
Я зустрічалася з хлопцем 1 рік,жила з ним півроку, коли завагітніла пішла від нього... Він говорив, що буде допомагати, буде з дитиною спілкуватись, але пройшов рік і ніякої реакції...Можу я подати на нього на суд, знаючи його лише адресу, а паспортних даних нема... Що мені робити? Я хочу, щоб він визнав дитину і це було на папері...Дякую!
Лучший ответ
Да, вы можете подать исковое заявление о признании отцовства с указанием последнего известного места жительства ответчика. Паспортные данные и его инн запросит у него суд. адрес проживания и его Ф.И.О. вам же известны
Спасибо за ответ!