Сумы, 04.05.2017, 21:30

Регулярные задержки в выплате алиментов на ребенка - как определить сумму платежей и возможность подать в суд на их уменьшение?

Вопрос №12482476 из г. Сумы
опубликован 04.05.2017, 21:30
Мой муж платит алименты дочке от первого брака регулярно но немного с задержками на месяц гдето а его бывшая подаёт на пеню и он эту пеню оплачивает кроме того ребёнка одевает и обувает! Сегодня пришло письмо со службы платить по 830 грн---у него 1/4 но не более 30% подскажите сколько ему платить и может ли он как то подать в суд на уменьшение алиментов и что для єтого нада?
Лучший ответ
Рекомендуется

Платить он и должен 1/4, но судя по всему, он не работает официально поэтому исполнитель насчитывает ему 1/4 от средней зарплаты по региону.

Стаття 192. Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

04.05.2017, 21:37
Оценка автора вопроса:
То что нужно. Спасибо!

Я ещё хотела уточнить девочка в этом году поступает после 9 класса может ли её мать подать на большие ещё алименты на обучение ребёнка или нет у неё такого права?

04.05.2017, 21:57

Стаття 185. Участь батьків у додаткових витратах на дитину

1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.

04.05.2017, 22:00