Несправедливість розрахунку пенсії - Чому враховують тільки досвід прохідника, а не маркшейдера?
Я працював 8 років маркшейдером підземним, і 10 років прохідником підземним: Вийшов на пенсію по профзахворюваню, а пенсію рахують, тільки за 10 років прохідника, а маркшейдера не враховують. Чому? Дякую!
Лучший ответ
"Я працював 8 років маркшейдером підземним, і 10 років прохідником підземним: Вийшов "
Пишите ваш вопрос на Русском языке, это Российский сайт юристов
Ответ не по существу вопроса.