Нужен совет - Как вернуть долги после задержки зарплаты, когда на работу пришла налоговая инспекция
Men 2 giruh nogironiman pensani tugorlash uchun sabezga borsam ular manga soliq inspeksiyasidan inn olib kelishimni tayinlashdi uyerdagila esa qarziz bor deb menga 2oydan beri ishni orqaga tortishiyapti nima qilishim kere hozir urnimdan turolmayapan iltimos kurib chiqila
Лучший ответ
Сохибжон, бу ерда сизнинг аризангиз куриб чикилмайди. Факат маслахат берилиши мумкин. Сиз бу масала билан туман, шахар хокимиятига ёки уша худуддаги халк кабулхонасига мурожаат килинг. Мурожаатни интернет оркали килса хам булади. Сог булинг.
Спасибо, буду знать.
Здравствуйте уважаемый Soxib Madumarov! А можно узнать на каком языке Вы излагаете свой вопрос? Желаю удачи и успехов Вам. С уважением, А.А. Боголюбов.
Спасибо за дельный совет!