Можно ли восстановиться в университет после отчисления из-за беременности и родов?
Здравствуйте. Меня отчислили с универа в начали 3 курса заочного обучения в октябре 2012 года, потому что я была беремена и родила 02.12.2012 первую дочь, вторую дочь родила 14.06.2014. По этой причине немогла востановица в 2016 году. Могу ли я востановица в 2017 году если да то когда нужно подавать заявление в универ? Спасибо.
Здравствуйте, Наталья! Восстановление в ВУЗе возможно в порядке, предусмотренном действующим ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПЕРЕВЕДЕННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПОНОВЛЕННЯ ДО СКЛАДУ СТУДЕНТІВ:
16. Поновлення до складу студентів здійснюється ректором (директором) вищого закладу освіти незалежно від тривалості перерви в навчанні, причини виключення, трудового стажу, форми навчання і з врахуванням здатності претендента успішно виконувати графік навчального процесу.17. Студенти, які навчались в неакредитованих недержавних вищих закладах освіти, не користуються правом поновлення до державних вищих закладів освіти.
18. Особи, які відраховані з вищих закладів освіти III, IV рівнів акредитації, можуть бути поновлені на навчання до вищих закладів освіти I, II рівнів акредитації.
19. Заява про переведення або поновлення повинна бути розглянута у вищому закладі освіти протягом двох тижнів, і заявникові повідомлені умови зарахування на навчання або причина відмови.
20. Порядок ліквідації академічної різниці встановлюється ректором (директором) вищого закладу освіти. Ліквідація академічної різниці здійснюється, як правило, до початку навчальних занять.
21. Поновлення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. Ректор (директор) вищого закладу освіти має право поновити на другий курс студентів, які були виключені з першого курсу, за умови ліквідації ними академічної заборгованості до початку навчальних занять.
С уважением и готовностью помочь, СТАНИСЛАВ ПИЧУЕВ.