У меня жена выпела лекарство хотел себя убить ругался с директором оставил записку што мне делать помогите.
Добрый день! Вашей супруге требуестя психиатрическая помощь и психологическая, а не юридическая. Необходимо обратиться в медицинское учреждение.
Добрый день! Немного не понятно, чтобы Вам помочь нужно знать конкретно ситуацию, можете более подробно описать что у Вас произошло.
Можно по казакски менің келіншегім мектепте муғалім содан декретке шыққан декретте еді бала жасынан асқан сон директордын атына қайта жұмысына шығуға өтініш жазады хатшыға сосын директор ол тінішті неге жазасын кім рұқсат берді саған деп балағаттайлы намысын тапптайды сағат жоқ деп келіншегім кредиті бар жəне екі кредит екенін айтады сонда сен баланы кредит үшін туа ынба деп намысына тиеді ен кімсің менің алдымда дем қуып жібереді содан уге келіп даріні ішіп ренимацияға түседі ол өз жайында өз өліміне директор кінəлі деп хат қалдырған.