LSN Messenger
Житомир, 07.09.2017, 18:58

Чи збережеться службове житло після закінчення контракту у військовослужбовця?

Вопрос №13132871 из г. Житомир
опубликован 07.09.2017, 18:58
Добрий день. Чоловік військовослужбовець учасник бойових дій, маємо дитину 3 роки. Нам в в тому році надали службове житло гуртожиток.. в кімнаті приписані всі . в цьому році закінчується контракт, ми більш не бажаємо його продовжувати. В мене запитання чи залишиться кімната?
Лучший ответ
Рекомендуется

Доброго дня. Вважаю, що не залишать, тому що це житло є власністю держави, тому вона вільна розпоряджатися ним на свій розсід й скоріше за все надасть іншому військовослужбовцю.

07.09.2017, 19:05
Оценка автора вопроса:
Спасибо за объяснение!

Дякую за відповідь. І ще в мене таке запитання: В нас 1 рік строкової служби і 9 років за контрактом, буде рахуватись як 10 років чи 9?

07.09.2017, 19:14

Математично - так. Це Ви прикидуєте, як приватизувати службове житло? Якщо вважаєте, що для цього є підстави - розпочинайте процес приватизації.

07.09.2017, 19:18