Виктория
Як отримати житло для дитини-сироти у моєму місті та який строк на це можна сподіватись?
Як можна отримать житло багатодітній сімї. Я багатодітна мати, чоловік непрацює, у мене 4 дітей, одна дитина інвалід. нема свого житла. Мар'яна.
Спершу потрібно стати на облік осіб що потребують покращення житлових умов.
ми стоім на очереді, но нас зараз свекруха вигонить із своєї хати,куди нам іти
Це питання не до мене. Була б моя воля - купив би Вам і віллу, але...