Пирятин, 18.11.2014, 14:13

Шляхи отримання житла для багатодітної сім\'ї - досвід Мар\'яни

Вопрос №5403670 из г. Пирятин
опубликован 18.11.2014, 14:13
Як можна отримать житло багатодітній сімї. Я багатодітна мати, чоловік непрацює, у мене 4 дітей, одна дитина інвалід. нема свого житла. Мар'яна.
Лучший ответ
Рекомендуется

Спершу потрібно стати на облік осіб що потребують покращення житлових умов.

18.11.2014, 14:26
Оценка автора вопроса:
Спасибо за ответ!

ми стоім на очереді, но нас зараз свекруха вигонить із своєї хати,куди нам іти

19.11.2014, 00:52

Це питання не до мене. Була б моя воля - купив би Вам і віллу, але...

19.11.2014, 00:53