Я работаю директором муз школы и могу ли я совмещать преподавательскую деятельность на 0,5 ставки?
Здравствуйте Антонина!
Ответ на Ваш вопрос указан в пункте 4 Приказ Министерства труда, Министерства юстиции и Министерства финансов Украины от 28.06.1993 г. № 43:
"4. Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом
(за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності)."
Следовательно Вы имеете право работать преподавателем.