Возможно ли представление интересов в банке без доверенности?
Доверенность на представление интересов в банке, пенс. Фонде. Доверитель в зоне АТО.
Лучший ответ
Таку (щоб сприймалась на іншій території України чи в іншій країні) довіреність не можливо оформити в зоні АТО. Можливий варіант оформлення через, наприклад, російського нотаріуса (окрім Криму) або ж в посольстві/консульстві України.