Нужна ли справка о доходах матери в суд на установление отцовства и алименты с отца?
Для звернення до суду з позовом необхідно зібрати наступні документи:
копія всіх сторінок паспорту Позивача (не обов’язково, але бажано);
копія ідентифікаційного номеру Позивача (обов’язково);
копія ідентифікаційного номеру Відповідача (обов’язково);
копія свідоцтва про шлюб/копія свідоцтва про розірвання шлюбу/копія рішення суду про розірвання шлюбу (обов’язково);
копія свідоцтва про народження дитини (дітей) (обов’язково);
довідка по формі № 3, або № 2 з житлово-експлуатаційної служби (не обов’язково, але деякі судді вимагають як доказ проживання дитини з Позивачем);
довідка про доходи Позивача (не обов’язково, але деякі судді вимагають);
копії чеків, квитанції, абонементів, медичних довідок, рекомендацій лікаря, путівок на відпочинок та багато інших документів, що підтверджують вже здійснені витрати на дитину, або ж їх необхідність.
Добрый день, уважаемая Анна.
Нет справка не нужна нужно заявление на установление отцовства, после установления отцовства подадите на алименты
. Обратитесь к укр юристу на сайте вам составят. Самореклама на сайте запрещена.