Турсунмурод Шодмонов - путешествие из России в Узбекистан с генеральной доверенностью

Ассалому алекум.. мени исмим. Турсунмурод шодмонов.. бобомдан колган ер жой. тогамди номида тогам энди шу ер жойди менга совга килмокчи яни мени номимга утказмокчи.. тогам хам мен хам россиядамиз тогамдан россияда генеральная доверенность олиб бориб узбекистонга узимди номимга утказсам буладими ер жойди (олдиндан рахмат.
Лучший ответ

Бобомдан колган ер жой. тогамди номида тогам энди шу ер жойди менга совга килмокчи яни мени номимга утказмокчи.. тогам хам мен хам россиядамиз тогамдан россияда генеральная доверенность олиб бориб узбекистонга узимди номимга утказсам буладими ер жойди (олдиндан рахмат.

Тогангиз узи хохлаган шахсга Ишончнома бериб, уй-жойни сизга совга ?илиши мумкин.

Батафсил маслахат керак булса олдиндан тулов амалга оширилиши лозимм булади.

Спасибо, я у Вас в долгу!