Ики ран фарзандим бор биринчи Эридан алименты аламан иккинчи рим Билан.
Икки эрдан фарзандим бор биринчи эримдан алимент оламан иккинчи эрим билан никохдан утганман ундан хам алимент ундираоламанми.
Лучший ответ
Икки эрдан фарзандим бор биринчи эримдан алимент оламан иккинчи эрим билан никохдан утганман ундан хам алимент ундираоламанми.Агар қонуний никохдан утган булсангиз ёки оталик белгиланган булса, ундан хам алимент ундиришингиз мумкин.