Akamning sobiq xotini va mening uyimda yashayotgan noqonuniy erkak - yechim topish uchun ariza yozish
Mening nomimda bulgan kvartirada Akamning sobiq xotini (akam sobiq xotini bilan urtada 3 nafar qiz farzandi bor bulgan paytda qonuniy ajrashib akam boshqasiga qonuniy uylanib hozirda 2 nafar fazandi bor. Akam Rassiya fuqoroligini olgan) shundan sung akamning sobiq xotini uyi yuqligi vaqtincha yashab turishi uchun onam bilan ruxsat berganmiz sung akamning sobiq xotini boshqa bir oylali erkakni uyga noqonuniy olib kirib undan 1 nafar fazandli bulib hozirda mening nomimda bulgan uyda yashab kelmoqda begona erkak bilan eslatib utaman menga tegishli bulgan uyda xechkimning propiskasi yuq. Ariza yozishdan maqsadim men uzimga tegishli bulgan uydan akamning sobiq xotiniva men uchun umuman begona bulgan erkakni uydan chiqrib yuborishga qonun tomonidan haqqim bormi.
Лучший ответ
Если Вы хотите получить более конкретную консультацию, то следует изложить ситуацию подробнее...
И на русском языке.