Кропивницкий, 03.10.2018, 17:05

Пенсионер-медбрат на Украине - какие льготы по коммунальным услугам я имею право получить из пенсионных начислений?

Вопрос №14661069 из г. Кропивницкий
опубликован 03.10.2018, 17:05
Живу на Украине. Пенсионер. Работал медбратом в поселке городского типа. Имею ли я право на льготы по комунальным услугам? И если да-то из каких пенсионных начислений? СпасибО!
Лучший ответ
Рекомендуется

Пільги педагогічним, медичним та фармацевтичним працівникам і працівникам культури надаються щомісяця шляхом зменшення плати за користування житлом з опаленням та освітленням.

Порядок надання вказаних пільг затверджений спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства культури і туризму України від 13.09.2006 № 341/651/619/769 «Про Порядок забезпечення працівників бюджетних установ (закладів) безплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням відповідно до пункту «ї» частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України «Про освіту».

03.10.2018, 18:23
Оценка автора вопроса:
Хороший ответ. Спасибо!

Влияет ли сумма пенсии на предоставление льготы по комунальным услугам? Спасибо!

04.10.2018, 16:10

Сумма пенсии на предоставление льготы по комунальным услугам не влияет.

04.10.2018, 18:58