Харьков, 15.10.2018, 23:03

Срок подачи письменных показаний свидетелей в суд

Вопрос №14709218 из г. Харьков
опубликован 15.10.2018, 23:03
Пож мне как ответчику по иску по упрощённому производству судьёй установлен срок 15 дней (до 16.10.2018) подать отзыв на иск, а судебное заседание назначено на 15 ноября 2018. До какого срока можно подать в суд письменные показания свидетелей, если до 16.10.2018 оформить показания не успеваю?
Лучший ответ
Рекомендуется

Смотрите ст.277, 279 ЦПК, ходатайство о вызове свидетелей нужно подавать до заседания, просто бумажки с подписями соседей суд не примет во внимание, т.к. они не уведомлены об уголовной ответственности и не предупреждены об ответственности за дачу ложных показаний, поэтому только в суд нужно вызывать, если судья удовлетворит Ваше ходатайство.

Якщо відповідач в установлений судом строк подасть заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд залежно від обґрунтованості заперечень відповідача постановляє ухвалу про:

1) залишення заяви відповідача без задоволення;

2) розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.

Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

3. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Підготовче засідання при розгляді справи у порядку спрощеного провадження не проводиться.

Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

3. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Підготовче засідання при розгляді справи у порядку спрощеного провадження не проводиться.

При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення та показання свідків. Судові дебати не проводяться.

16.10.2018, 00:12
Оценка автора вопроса:
спасибо за обстоятельный ответ

Одного свидетеля будет достаточно по иску водоканала о долгах? Если нет, то можно меня-ответчика привлечь в качестве свидетеля?

16.10.2018, 01:08

С моей точки зрения, данные показания не являются надлежащим доказательствам.

Как Вы себе это представляете, Вы сами себе вопрос задаете, сами на него отвечаете в качестве свидетеля?

Может хватит издеваться над юристами подобными вопросами.

16.10.2018, 01:15