Что делать, если ребенок имеет правостороннюю ВМК и трудности с движением, но врачи считают его здоровым?
Алёна, Вы можете обратиться за медицинской помощью к любому врачу. Попробуйте пройти медицинское обследование у разных врачей.
Наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу" 19.03.2018 № 503
Вибір, зміна та відмова від лікаря, який надає ПМД1. Пацієнт (його законний представник) має право обрати лікаря, який надає ПМД, незалежно від зареєстрованого місця проживання такого пацієнта з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування населення, укладеному між відповідним надавачем ПМД та Національною службою здоров’я України.