Умер муж есть ребёнок 2 года, куда обращаться по утере кормильца?
Оксана, Вам нужно обратиться в Пенсионный фонд, оформить пенсию по потере кормильца.
Умови, за яких призначається пенсія у зв'язку із втратою годувальника
настання смерті застрахованої особи, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням, у тому числі в разі визнання її безвісно відсутньою чи офіційно оголошеною померлою;
наявність на утриманні застрахованої особи непрацездатних членів сім'ї;
наявність у годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по ІІІ групі інвалідності.